Letenky do Brazílie od 235 Eur!

Letenky do Brazílie do miest Sao Paolo alebo Rio, stoja normálne okolo 800 Eur. Z času na čas sa však stane malý zázrak, chybný tarif či akcia a vznikne cena ako teraz. Letenky do Brazílie iba od 235 Eur.

áno malý háčik to má. Letí sa z Madridu (ľahko dostupný nízkonákladovým RyanAirom z Bratislavy od 38 Eur jeden smer) a návrat je do Berlína.

[quote_box_left]TIP: zoberte termín 1.-14.4. z Madridu do Rio De Janeiro (247 Eur), Do Madridu letťe 30.3. za 37 Eur. Spolu to je 284 Eur!!! + cesta z Berlína pohodlene vlakom do Bratislavy (vyspíte sa troška ;)) – ceny sa rýchlo zmenia s vypredanosťou – TIP NA NAJLACNEJŠÍ VÝLET DO BRAZÍLIE v HISTÓRII![/quote_box_left]

Termíny napríklad:

Letenky do Ria napr: 24.3. – 14.4. tu >> 

Termínov je viac, treba si skúsiť preklikať v kalendári >>

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

PREHĽAD RECENZIE
Top ponuka!
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.
letenky-brazilie-od-235-eurLetenky do Brazílie do miest Sao Paolo alebo Rio, stoja normálne okolo 800 Eur. Z času na čas sa však stane malý zázrak, chybný tarif či akcia a vznikne cena ako teraz. Letenky do Brazílie iba od 235 Eur. áno malý háčik to má. Letí...