Letenky na Aljašku z Viedne od 458€

By: Ian D. Keating - CC BY 2.0

Nájsť letenky na Aljašku z okolia Slovenska s cenovkou pod 500€ je pre každého, kto čaká na výhodne letenky do tohto amerického štátu viac ako dobrá správa. Letenky spoločnosti Delta Airlines túto podmienku s prehľadom spĺňajú. Ak by ste chceli letieť z Viedne na Aljašku, za letenky nemusíte zaplatiť viac ako 458€!

Odlety z Viedne za akciové ceny máte možnosť nájsť hlavne počas apríla a mája. Cesty späť sú potom za zľavnené ceny dostupné do 12.júna. 

Letenky za podobné ceny bude možné objednávať do 24. marca alebo do vypredania zásob. Už teraz je v nižšie uvedenom termíne dostupných len niekoľko posledných miest. 

Ak plánujete letieť na iné miesto na západnom pobreží USA, Delta Airlines ponúka zľavy do väčšiny veľkých miest v tejto oblasti. 


Letenky na Aljašku(Anchorage)

Odlet: Viedeň |  Termín: 19.máj-5.jún 2016 | Cena: 458€

Rezervovať

Ubytovanie

Máte rezervovanú letenku? Pokračovať môžete rezerváciou ubytovania. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – overený portál, ktorý dlhodobo ponúka obrovské množstvo ubytovacích zariadení po celom svete. Jednoduchá rezervácia, bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Taiwan

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 1 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :) Facebook: https://www.facebook.com/miroslav.m.fitos Instagram: https://www.instagram.com/miroslav_fitos/ Nehryziem - kľudne napíš :)

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.