TAP Portugal – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Recenzie a hodnotenia leteckej spoločnosti TAP Portugal. Leteli ste už so spoločnosťou TAP Portugal? Zanechajte nižšie svoju recenziu a podeľte sa o osobnú skúsenosť počas svojho letu.

4.5 out of 5

Recenzie (3)

T
Tomas
dec 6, 2023

Super letecka spolocnost

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Super letecka spolocnost pre cestu do Portugalska, Azory alebo Madeiru, spokojnost, raz mali z Lisabonu meskanie vyse hodinu
L
Lenka
jún 15, 2023

PRG-LIS-PONTA - ok

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Portugalska nizkonakladovka na nase prekvapenie celkom ciste, sedadla OK, mily personal. Pri check ine nas vsetky lety posadilo spolu.
M
Martina
máj 2, 2023

TAP definitívne nie je "Take Another Plane"

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Letela som Viedeň - Lisabon a Lisabon - Toronto. Nie sú to žiadne Emirates ani Qatar ale inak moderná čistá flotila, dobrý výber filmov atď., moje gluten free jedlo bolo chutné a za tie peniaze, ktoré som dala za tú letenku sa naozaj nemám na čo sťažovať. Akurát tak možno na to, že veľmi nedbali na náš pitný režim.

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
Super letecka spolocnost pre cestu do Portugalska, Azory alebo Madeiru, spokojnost, raz mali z Lisabonu meskanie vyse hodinuPortugalska nizkonakladovka na nase prekvapenie celkom ciste, sedadla OK, mily personal. Pri check ine nas vsetky lety posadilo spolu.Letela som Viedeň - Lisabon a Lisabon - Toronto. Nie sú to žiadne Emirates ani Qatar ale inak moderná čistá flotila, dobrý výber filmov atď., moje gluten free jedlo bolo chutné a za tie peniaze, ktoré som dala za tú letenku sa naozaj nemám na čo sťažovať. Akurát tak možno na to, že veľmi nedbali na náš pitný režim.TAP Portugal - skúsenosti, recenzie a hodnotenia