Lufthansa – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Boli ste s Lufthansa spokojní? Alebo nespokojní? Nech to už bolo akokoľvek, budeme radi ak s nami budete svoju skúsenosť s Lufthansa zdieľať a napíšete nám svoju recenziu. Nech tí, ktorí budú hľadať informácie o Lufthansa, ich našli práve tu.

4 out of 5

Recenzie (10)

F
Filip
dec 5, 2023

Viedeň-Frankfurt-St.Louis

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Máme skvelú skúsenosť. Cestovali sme na trase Viedeň-Frankfurt-St.Louis s ročným dieťaťom a psom. Kvôli cestovaniu so psom som pred aj po bookovaní leteniek absolvoval veľa telefonátov s Lufthansou a najmä česká pobočka bola veľmi nápomocná. Práve cestovanie so zvieratami má Lufthansa asi najlepšie zvládnuté. Prílety sme mali načas. Keďže sme mali priplatený baby bassinet (detskú postieľku), mali sme aj dobré sedenie s veľkým priestorom na nohy. Strava v lietadle neoslovila, ale ani neurazila. Letušky boli veľmi príjemné a nápomocné - asistencia pri starostlivosti o nášho malého, či zistenie, či nám stihli preložiť psíka do lietadla. Negatívum bolo, že sa nám vo Frankfurte stratil 1 z 3 kufrov a tiež kočiar. Do dvoch dní nám to však doručili.
M
Marek
dec 5, 2023

Ok

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Viedeň -Frankfurt-Punta Cana a naspäť Všetko OK aj jedlo chutné
J
Ja
nov 27, 2023

Praha - Frankfurt - Bogota

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Musim napisat ze moj let bol s business class takze trochu skreslene hodnotenie. Inak taky štandard. Jedlo na kratko lete nič moc. Meškali sme ale stihli prestup aj druhy let totiž meškal. Na dlhšom do Bogoty už tu bolo dobre. Inak Lufthansa business salonik vo Frankfurte dobry ale preplneny kedže tam maju zakladňu a všetky lety odtial.
I
Ivana
nov 27, 2023

New York

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Za mňa spokojnosť 👍
T
Tomas
nov 27, 2023

Frankfurt / Shanghai

Overall (3 out of 5)
Moje hodnotenie (3 out of 5)
V zasade veci okolo letu fajn. Pred aj po. Ale jedlo bolo nieco strasne. V zivote som nic hnusnejsie nejedol. Nie som vyberavy, ale toto bol zahul aj pre mna.
Z
Zuzana
mar 10, 2023

Praha - Mníchov

Overall (2 out of 5)
Moje hodnotenie (2 out of 5)
Prípojový let medzi Prahou a Mníchovom pre nadväzný let do Ázie, teda iba malé lietadlo. Sedačky boli staré, akoby boli vysedené tak veľmi, že tam máte nazhŕňanú časť, ktorá tlačí do zadnice :D. U Lufthansy by som to nečakala, aj keď sa jedná len o krátku vzdialenosť a hlavne ma to prekvapilo, že aj tam aj späť, ale možno používajú jedno lietadlo. Letuška v jednom smere vcelku nie moc ochotná a to za tú hodinu letu nemala toho moc na práci.
K
Karin
mar 8, 2023

Budapešť / Frankfurt

Overall (1 out of 5)
Moje hodnotenie (1 out of 5)
S touto spoločnosťou mám, žiaľ, len negatívne skúsenosti. Nevysvetliteľné meškania, zakaznícky servis bod bodom mrazu...
E
Erika
mar 8, 2023

Frankufurt/Astana/Almaty

Overall (5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Za mna spokojnost! profesionalny servis, vyborne jedlo, vino, pivo zadarmo, niekolkokrat sa letuska otocila, aby doniesla nove, siroka.ponuka filmov a dostatocny priestor na nohy ..letela som v dobe covidu, a teda vsetky tlaciva vysvetlili, pomohli vypisat, poradili..
R
Richard
mar 8, 2023

let Frankfurt - Nagoya a Nagoya - Frankfurt 2017

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Jedlo bolo fajn, sedacky menej pohodlne ale dost miesta aj pre vysokeho cloveka (190 cm), neskutocna zima na palube aj pod dekou (letelo sa ponad severny ladovy ocean). letel som viackrat s lufthansou a je to taky lepsi nadpriemer.
K
Karol
mar 7, 2023

Los Angeles / New York

Overall (4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Letel som A380 - Los Angeles a B747 - New York Výborne služby, príjemná obsluha, jedlo mi chutilo ešte viac ako v Qatar airways, majú aj alkohol a víno. Všetky odlety načas. Miesto na nohy je taký priemer v economy. Zažil som aj viac aj menej miesta. Celkovo to malo profesionálny punc. Za mňa spokojnosť. :)

Napísať hodnotenie

Moje hodnotenie
Máme skvelú skúsenosť. Cestovali sme na trase Viedeň-Frankfurt-St.Louis s ročným dieťaťom a psom. Kvôli cestovaniu so psom som pred aj po bookovaní leteniek absolvoval veľa telefonátov s Lufthansou a najmä česká pobočka bola veľmi nápomocná. Práve cestovanie so zvieratami má Lufthansa asi najlepšie zvládnuté. Prílety sme mali načas. Keďže sme mali priplatený baby bassinet (detskú postieľku), mali sme aj dobré sedenie s veľkým priestorom na nohy. Strava v lietadle neoslovila, ale ani neurazila. Letušky boli veľmi príjemné a nápomocné - asistencia pri starostlivosti o nášho malého, či zistenie, či nám stihli preložiť psíka do lietadla. Negatívum bolo, že sa nám vo Frankfurte stratil 1 z 3 kufrov a tiež kočiar. Do dvoch dní nám to však doručili.Viedeň -Frankfurt-Punta Cana a naspäť Všetko OK aj jedlo chutnéMusim napisat ze moj let bol s business class takze trochu skreslene hodnotenie. Inak taky štandard. Jedlo na kratko lete nič moc. Meškali sme ale stihli prestup aj druhy let totiž meškal. Na dlhšom do Bogoty už tu bolo dobre. Inak Lufthansa business salonik vo Frankfurte dobry ale preplneny kedže tam maju zakladňu a všetky lety odtial.Za mňa spokojnosť 👍V zasade veci okolo letu fajn. Pred aj po. Ale jedlo bolo nieco strasne. V zivote som nic hnusnejsie nejedol. Nie som vyberavy, ale toto bol zahul aj pre mna.Lufthansa - skúsenosti, recenzie a hodnotenia