Lufthansa – skúsenosti, recenzie a hodnotenia

Boli ste s Lufthansa spokojní? Alebo nespokojní? Nech to už bolo akokoľvek, budeme radi ak s nami budete svoju skúsenosť s Lufthansa zdieľať a napíšete nám svoju recenziu. Nech tí, ktorí budú hľadať informácie o Lufthansa, ich našli práve tu.

Recenzie (5)

Z
Zuzana
mar 10, 2023

Praha - Mníchov

Overall(2 out of 5)
Moje hodnotenie (2 out of 5)
Prípojový let medzi Prahou a Mníchovom pre nadväzný let do Ázie, teda iba malé lietadlo. Sedačky boli staré, akoby boli vysedené tak veľmi, že tam máte nazhŕňanú časť, ktorá tlačí do zadnice :D. U Lufthansy by som to nečakala, aj keď sa jedná len o krátku vzdialenosť a hlavne ma to prekvapilo, že aj tam aj späť, ale možno používajú jedno lietadlo. Letuška v jednom smere vcelku nie moc ochotná a to za tú hodinu letu nemala toho moc na práci.
K
Karin
mar 8, 2023

Budapešť / Frankfurt

Overall(1 out of 5)
Moje hodnotenie (1 out of 5)
S touto spoločnosťou mám, žiaľ, len negatívne skúsenosti. Nevysvetliteľné meškania, zakaznícky servis bod bodom mrazu...
E
Erika
mar 8, 2023

Frankufurt/Astana/Almaty

Overall(5 out of 5)
Moje hodnotenie (5 out of 5)
Za mna spokojnost! profesionalny servis, vyborne jedlo, vino, pivo zadarmo, niekolkokrat sa letuska otocila, aby doniesla nove, siroka.ponuka filmov a dostatocny priestor na nohy ..letela som v dobe covidu, a teda vsetky tlaciva vysvetlili, pomohli vypisat, poradili..
R
Richard
mar 8, 2023

let Frankfurt - Nagoya a Nagoya - Frankfurt 2017

Overall(4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Jedlo bolo fajn, sedacky menej pohodlne ale dost miesta aj pre vysokeho cloveka (190 cm), neskutocna zima na palube aj pod dekou (letelo sa ponad severny ladovy ocean). letel som viackrat s lufthansou a je to taky lepsi nadpriemer.
K
Karol
mar 7, 2023

Los Angeles / New York

Overall(4 out of 5)
Moje hodnotenie (4 out of 5)
Letel som A380 - Los Angeles a B747 - New York Výborne služby, príjemná obsluha, jedlo mi chutilo ešte viac ako v Qatar airways, majú aj alkohol a víno. Všetky odlety načas. Miesto na nohy je taký priemer v economy. Zažil som aj viac aj menej miesta. Celkovo to malo profesionálny punc. Za mňa spokojnosť. :)
3 out of 5

Napísať recenziu

Moje hodnotenie
Prípojový let medzi Prahou a Mníchovom pre nadväzný let do Ázie, teda iba malé lietadlo. Sedačky boli staré, akoby boli vysedené tak veľmi, že tam máte nazhŕňanú časť, ktorá tlačí do zadnice :D. U Lufthansy by som to nečakala, aj keď sa jedná len o krátku vzdialenosť a hlavne ma to prekvapilo, že aj tam aj späť, ale možno používajú jedno lietadlo. Letuška v jednom smere vcelku nie moc ochotná a to za tú hodinu letu nemala toho moc na práci.S touto spoločnosťou mám, žiaľ, len negatívne skúsenosti. Nevysvetliteľné meškania, zakaznícky servis bod bodom mrazu...Za mna spokojnost! profesionalny servis, vyborne jedlo, vino, pivo zadarmo, niekolkokrat sa letuska otocila, aby doniesla nove, siroka.ponuka filmov a dostatocny priestor na nohy ..letela som v dobe covidu, a teda vsetky tlaciva vysvetlili, pomohli vypisat, poradili..Jedlo bolo fajn, sedacky menej pohodlne ale dost miesta aj pre vysokeho cloveka (190 cm), neskutocna zima na palube aj pod dekou (letelo sa ponad severny ladovy ocean). letel som viackrat s lufthansou a je to taky lepsi nadpriemer.Letel som A380 - Los Angeles a B747 - New York Výborne služby, príjemná obsluha, jedlo mi chutilo ešte viac ako v Qatar airways, majú aj alkohol a víno. Všetky odlety načas. Miesto na nohy je taký priemer v economy. Zažil som aj viac aj menej miesta. Celkovo to malo profesionálny punc. Za mňa spokojnosť. :)Lufthansa - skúsenosti, recenzie a hodnotenia