LAST MINUTE: Srí Lanka z Varšavy za 230€!

Srí Lanka, krajina

Tých ponúk na lety z Varšavy tu posledné dni máme habadej. Po Thajsku, Vietname či Keni tu dnes máme last minute ponuku letov na Srí Lanku. Ak sa rýchlo balíš, si spontánny a máš sa ako dostať do zajtrajšieho poobedia do Varšavy, za spiatočnú letenku zaplatíš iba 230€!

Letenky sú dostupné v jedinom termíne 15-27.11.2016. Konkrétne sa odlieta zajtra o 17:00. Výhodou týchto letov oproti ostatným je to, že je dostupných za túto cenu celkom dosť leteniek a ak máš v okolí veľmi spontánnych kamarátov, môžete sa rovno rozhodnúť, že vycestujete ako skupinka.

Na druhej strane, oproti ostatným „varšavským“ letom, ktorých tu posledné dni máme celkom dosť, pri tomto lete budete prestupovať v Bahrajne. 

Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej batožiny aj podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Colombo
230€
15-27.11.2016

Ubytovanie

Srí Lanka nie je síce úplne TOP low-cost krajina, ktorú na juhovýchode Ázie môžete nájsť, každopádne na európske pomery to sú stále výborné ceny.

Ubytovanie hľadajte buď na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku zariadení, alebo HotelsCombined.com, ktorý vám okrem iného aj porovná ceny na jednotlivých portáloch, ktoré sa rezerváciou ubytovania zaoberajú.

varsava-colombo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno