{Vypredané}Last minute letenky z Nemecka na Kubu za 200€

pláž na Kube
By: momo - CC BY 2.0

Pre flexibilnejších cestovateľov, ktorí sa za dobrou letenkou nemajú problém dopraviť napríklad aj do Nemecka tu máme viac ako zaujímavú ponuku spoločnosti TUIfly, ktorá ponúka lacný let s lietadlami Eurowings na Kubu v last minute termíne za skvelých 200€! 

A to konkrétne do obľúbeného kubánskeho letoviska Varadero. 

Nemecko je síce od ruky a pri odlete už o 3 dni tu príliš veľa lacných možností ako sa dostať do Nemecka nie je, každopádne vieme, že vy sa vynájsť viete. Pri jednej z podobných ponúk sme tu mali človeka, ktorý sa stopom dostal až do Nemecka, či partiu, ktorá zobrala auto, dostali sa do Nemecka, odložili ho u známeho a leteli. 

Lety sú dostupné teda iba v jednom last minute termíne s odletom z Kolína 30.5.2016 a letom späť z Varadera 13.6.2016. 

Za cenu letenky si so sebou môžete zobrať príručnú batožinu do 8 kg s rozmermi maximálne 55x40x20cm a podpalubnú batožinu s hmotnosťou najviac 23kg. 

EDIT 11:41: Letenky sa pár minút od zverejnenia vypredali

Rezervovať

Kolín nad Rýnom - Varadero za 200€(30.5-13.6.2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Skúsiť to môžete napríklad na stránkach Airbnb  kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Varadero

{Vypredané}Last minute letenky z Nemecka na Kubu za 200€
5 (100%) 2 votes

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.