LAST MINUTE KUBA – letenky z Mníchova už za 291€!

pláž na Kube

Ak by ste chceli už o pár dní ležať na karibských plážach, spiatočné letenky s odletom z Mníchova na Kubu sú momentálne dostupné za 291€!

Letí sa v kratšom termíne 18-25.1.2020 do mesta Santa Clara. Teploty sa pritom na Kube pohybujú už okolo 30°C.

Navyše poletíte s kvalitnou európskou leteckou spoločnosťou Lufthansa – podľa posledného rebríčka najlepšou ako v Európe máme.

Cena 291€ je pritom tak o 150-200€ nižšia ako tie lacnejšie letenky na pravidelných linkách na Kubu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Mníchov
Santa Clara
291€
18-25.1.2020

Ako sa dostať do Mníchova?

Zoberte partiu, svoje auto a na letisku v Mníchove môžete byť už o niekoľko hodín. Mníchov nie je od slovenských hraníc zas tak ďaleko a keď pôjdete vo štvorici aj tie náklady na palivo sa rozpočítajú a nebude to stáť moc.

Alebo nasadnete na autobus z Bratislavy.Taký Flixbus jazdí do Mníchova veľmi často a ceny sa pohybujú už od 42€ za spiatočný lístok. Super cena, nie?

Kde hľadať ubytovanie?

Portál Booking.com odporúčame pozrieť vždy ako prvý. Nachádza sa tam veľká väčšina ubytovacích zariadení a teda väčšinou už po preskúmaní Bookingu nemáte dôvod hľadať ďalej.

Ako alternatívu s odlišnými ponukami potom môžete pozrieť Airbnb.com, kde nájdete ponuky miestnych na izbu či celý byt/apartmán na prenájom. Dajú sa tu nájť slušné ceny.

TIP: Ak ste o Airbnb.com ešte nepočuli, máme pre vás dobrú správu. Tento portál ponúka novým užívateľom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Mníchova na Kubu

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?