LAST-MINUTE: Jarné spoznávanie Kalábrie s letenkami za 18€!

letenky z Krakova do Kalábrie za 18€

Za super cenu kúpite letenky okrem Milána aj do Lamezia Terme v Kalábrii.

Ak vám nevadí odlet z poľského Krakova, už zajtra môžete spoznávať tento južný taliansky región vďaka letenkám, ktoré sú momentálne dostupné za 18€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za túto cenu je dostupný jediný termín – 1-8.4.2018. Odlet je už zajtra o 10:50. Pomaly by ste sa teda už mali začať baliť.

Opäť odporúčame aj tu rezervovať v prípade záujmu čím skôr. Ryanair pravdepodobne nezlacnil na takúto čiastku veľa leteniek a akonáhle sa tie najlacnejšie rozpredajú, cena pôjde slušne nahor.

Zobrať si so sebou môžete batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg, ktorú vám pri bráne uložia do podpalubia a na palubu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Lamezia Terme
18€
1-8.4.2018

Ako si lacno prenajať auto?

Apríl predsa len na kúpanie ešte nie je. Teploty sa vám budú pohybovať väčšinou medzi 15-20°C, počas škaredších dní možno o pár stupňov menej. Kalábria však má čo ponúknuť aj mimo tých najteplejších mesiacov. Ideálne je si požičať auto a vydať sa na spoznávanie tých najkrajších miest.

Prenajať si ho môžete napríklad cez overený portál Rental Cars , kde si rovno môžete pozrieť aj ďalšie ponuky na prenájom auta u mnohých autopožičovní.

Za taký Fiat Panda zaplatíte na týždeň asi 206€ – to je pri dvojici 103€/osoba, pri štvorici 51,5€/osoba.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Dosť bude záležať, kde vaše cesty povedú. V Lamezia Terme môžete skúsiť napríklad túto ponuku cez Airbnb.com. Na týždeň to tu vychádza na 180€ – 90€/osoba,  12,8€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Na hľadanie ubytovacích zariadení môžeme odporučiť známy portál Booking.com, cez ktorý bežne kupujeme ubytovanie aj my. Tých zariadení tu je mnoho a mali by ste si vybrať.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Lamezia terme

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.