Last minute letenky na Jamajku za 510€

Montego Bay Jamajka
By: Evgenii - CC BY 2.0

Radi by ste vycestovali na Jamajku, ale len nedávno ste zistili, že máte najbližšie týždne voľno a všetky letenky už pár dní pred odletom stoja až príliš? Všetky nie! Spoločnosť Condor Airlines ponúka v niekoľkých last minute termínoch letenky na Jamajku za cenu okolo 510€!

Condor je nemecká spoločnosť, ktorá lieta najbližšie z Prahy, odkiaľ je aj naplánovaný odlet o ktorom hovoríme.

Letenky sa dajú za najnižšiu cenu kúpiť vo viacerých termínoch s odletom 25. mája 2016 a návratom v jednom z júnových dátumov(za cenu 510€ alebo 520€, podľa toho aký si vyberiete). Ak to do budúcej stredy nestíhate, letieť sa dá aj budúcu sobotu 28. mája za o 20€ vyššiu cenu.

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu do 6kg a podpalubnú batožinu do 20kg. Presné rozmery nájdete na stránkach dopravcu, prípadne nám napíšte na facebook. 

Lety sú s jedným prestupom vo Frankfurte. 

V prípade, že by vám stránka Condor-u nefungovala správne, vyskúšajte iný prehliadač.

Rezervovať

Praha - Montego Bay od 510€(25.5.-15.6.2016)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Praha - Jamajka

letenky Jamajka - Praha

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno