Lacné letenky z Mníchova do Buenos Aires od 296€!!

Buenos Aires
By: Douglas Scortegagna - CC BY 2.0

POZOR! Ide o chybový tarif, čo znamená, že už o pár hodín či minút letenky za podobnú cenu nemusia byť dostupné. Hneď ako si to letecká spoločnosť všimne, ceny budú opäť nastavené na klasické ceny. Bežne sa tieto letenky pritom predávajú za ceny okolo 700-800€. 

Odlety sú naplánované z Mníchova, avšak pre flexibilných cestovateľov by to nemal byť až taký problém. Za ušetrenú čiastku, ktorú vďaka tomuto chybovému tarifu ostane vo vašej peňaženke si cestu do Mníchova zaplatíte bez najmenších problémov.

V prípade, že vám nevyhovuje termín nižšie, skúste vyhľadať aj letenky v nasledujúcich dátumoch, napríklad cez kayak.de16 Apr – 9 Máj, 29 Apr – 9 Máj, 7-30 Máj. Mali by tam byť taktiež viac ako prijateľné ceny.

V prípade, že si letenky rezervujete a nakoniec vám to server alebo letecká spoločnosť zruší a preplatí vám letenky späť, prosím informujte nás na facebooku.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Letenky Mníchov – Buenos Aires 

 Odlet: Mníchov |  Termín: 7.5.-16.5.2016 |  Cena: 296€

letenky buenos aires


Ubytovanie

V prípade, že by ste si chceli cez internet zarezervovať aj ubytovanie, využite webové stránky booking.com, na ktorých nájdete množstvo ubytovacích zariadení. Pri väčšine platíte až na mieste a storno nestojí nič. Ďalšou možnosťou je využiť ubytovanie u miestnych na stránkach https://cs.airbnb.com/

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?