Kyjev – letenky + ubytovanie na 3 noci od 46€

Kyjev, kostol a mesto z výšky

Ak rozmýšľaš nad lacným výletom po Európe, pouvažuj nad návštevou Kyjeva. Letenky sem nestoja mnoho a ubytovanie je skutočne na európske pomery veľmi lacné. V konečnom dôsledku ťa môže stáť letenka a ubytovanie pokojne iba 46€!

Letenky do Kyjeva

Do Kyjeva lieta maďarská spoločnosť WizzAir z Katovíc a Bratislavy.

Lacnejšou možnosťou vhodnou pre východ a sever Slovenska sú Katovice. Ak ste členmi Wizz Discount Club, cena za spiatočný let tu začína na 30€.

Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 51€, každopádne ak neplánujete letieť sami, odporúčame si členstvo kúpiť. V konečnom dôsledku zaplatíte menej a najbližší rok budete môcť kupovať letenky za nižšie ceny určené pre členov Wizz Discount Club. Viac o jeho výhodách sa dočítate tu.

Z Bratislavy sú aktuálne najlacnejšie letenky dostupné na október 2017 – napríklad v termíne 8-11.10.2017 s cenovkou od 48€ pre členov Wizz Discount Club alebo 68€ pre nečlenov. Ak by ste z Bratislavy chceli letieť počas najbližších mesiacov, počas mája v termíne 27-30.5.2017 stoja letenky pre členov WDC 55€, pre nečlenov 75€. Je to o niečo viac ako z Katovíc, no vďaka lacnému ubytovaniu sa stále viete dostať na výborné ceny za výlet.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Kyjev
od 30€
6-9.5.2017
Bratislava
Kyjev
od 48€
8-11.10.2017

Tip na ubytovanie

Možností, ako sa v Kyjeve lacno ubytovať je veľmi veľa. Stačí si len vybrať jednu z možností, ktorá vám bude najviac vyhovovať.

Na vyhľadanie ubytovania môžete využiť napríklad HotelsCombined.com, kde nájdete ponuky z viacerých portálov na jednom mieste.

Jedna z najlacnejších možností je napríklad Domino Hostel Kiev, kde za 3 noci zaplatíte dvaja iba 32€ – 16€/osoba, 5,3€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Kyjev

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)