Kuba vo vianočnom termíne od 499€

By: momo - CC BY 2.0

 

UPDATE: 17:01: Za 499€ letenky už dostupné nie sú, aktuálne je cena 509€, odporúčame kúpiť čím skôr, kým cena nepôjde ešte vyššie.

Patrí Kuba medzi vaše vysnené destinácie? A čo keby ste si spravili dovolenku už tento rok a rovno vo vianočnom termíne, pričom cena za letenky bude stále perfektná? Máme tu totižto zaujímavú ponuku, kedy za spiatočné lety z Viedne na Kubu zaplatíte už od 499€!

Letí sa konkrétne rovno do populárneho kubánskeho letoviska Varadero.

Termín je niečo viac ako dvojtýždňový – s odletom 9.decembra 2016 a letom späť 2 dni po Vianociach, 26.decembra 2016.

Letí sa so spoločnosťou AirBerlin a zobrať si so sebou môžete klasicky príručnú batožinu a podpalubnú batožinu do 23kg. Na ceste tam absolvujete krátky prestup v Dusseldorfe, na ceste späť dlhší – 9 hodinový v Berlíne. 

Najlacnejšie nakupujte napríklad na jednom zo zahraničných webov ako je Flugladen. Ak však chcete mať istotu bezproblémovej rezervácie + komunikáciu so spoločnosťou v slovenskom jazyku, určite odporúčame nakupovať cez Pelikan.sk cena tu je 523€, čo nie je až taký markantný rozdiel ako pri iných letenkách. 

Ubytovanie

Ak nechcete platiť obrovské čiastky za ubytovanie, odporúčame využiť portál Airbnb.com, kde sa ubytujete u miestnych obyvateľov. Dajú sa tu nájsť pekné ponuky za prijateľné ceny. 

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v izbe manželskou posteľou v Penzióne kúsok od Varadera, kedy za 16 nocí zaplatíte iba 533€(266€/osoba, 16€/osoba/noc.). Ponuku nájdete tu

Kompletnú ponuku ubytovania na Airbnb nájdete tu.

Ak by ste boli radi ubytovaní v hoteli, najširšiu ponuku nájdete na stránkach Booking.com

letenky Varadero

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno