KUBA s Turkish Airlines za 521€

letenky Kuba

Kuba patrí k tým najobľúbenejším karibským destináciám. Za posledné roky sa tu síce toho mnoho zmenilo, no stále tu okrem turistických rezortov nájdete aj tú právu Kubu. 

Dnes tu pre vás máme tipy na lacné letenky od spoločnosti Turkish Airlines – jednej z najlepších leteckých spoločností na svete. Do Havany môžete letieť už za 521€!

Termínov je zatiaľ dostupných pomerne dosť od apríla do augusta 2017. Odlety za najnižšiu cenu sú však dostupné len do júna. Pokojne si tu však môžete naplánovať letnú dovolenku na prelome júna a júla.

Prestupuje sa 1 krát v Istanbule. Na ceste tam je možný najkratší prestup niečo viac ako 2-hodinový. Pri ceste naspäť strávite v Istanbule viac času – niečo cez 13 hodín.

V cene je aj príručná aj podpalubná batožina.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Havana
521€
apríl – august 2017

Ubytovanie na Kube

Pri Kube zaplatíte najmenej za ubytovanie ak si nájdete niekoho z miestnych, ktorý ponúka izbu, apartmán či byt. Dajú sa tu nájsť pokojne ponuky s cenami okolo 10€/osoba/noc.

Ubytovanie hľadajte buď na HotelsCombined.com alebo Airbnb.com. Na oboch weboch nájdete rôzne ponuky miestnych, pri HotelsCombined aj nejaké ponuky hotelov.

TIP: Ak ešte nie si na Airbnb.com, zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno