KUBA s odletom z Viedne alebo Budapešti za 489€!

muzikant na Kube

Láka vás nefalšovaná Kuba? Máme tu pre vás skvelú akciu spoločnosti Turkish Airlines, pri ktorej zaplatíte za spiatočný let do hlavného mesta Kuby, do Havany, iba 489€!

Turkish Airlines je pritom absolútna špička medzi leteckými spoločnosťami. Minulý rok sa umiestnila na 4.mieste medzi najlepšími spoločnosťami na svete a tento rok sa drží na taktiež obdivuhodnom 7.mieste.

Najlacnejšie letenky nájdete s odletom z letiska vo Viedni. Ak by vám však vyhovoval Budapešt, letenky sú odtiaľto drahšie len o 10€.

Termínov je aktuálne dosť, avšak leteniek v nich už o niečo menej. Dostupné sú termíny na január – apríl 2017. Odporúčame s rezerváciou príliš dlho neváhať. Skutočne ide o dobrú akciu a ľudia to vedia. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a najviac 2 kusy podpalubnej batožiny s hmotnosťou spolu do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Havana
489€
január – apríl 2017
Budapešť
Havana
499€
január – apríl 2017

Ubytovanie

Na Bookingu zariadenia na Kube nenájdete. Ak hľadáte lacné ubytovanie, vyskúšajte portály HotelsCombined.com a Airbnb.com, kde sa nachádza množstvo zaujímavých ponúk.

Ceny v Havane začínajú niekde na 8-12€/osoba/noc a ak nemáte vysoké nároky nemusíte minúť na ubytovanie obrovské čiastky.

A ak by ste chceli rezervovať ubytko cez Airbnb.com a o stránke počujete prvý krát, zaregistrujte sa cez náš odkaz a získate vstupný bonus 15-30€.

Ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Havana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?