Koh Samui(Thajsko) s letenkami aj v hlavnej sezóne za 419€!

ostrov Koh Samui , Thajsko

Phuket je moc mainstream a Bangkok je trochu ďalej od mora ako by ste chceli? A čo tak zvoliť lety na obľúbený thajský ostrov Koh Samui? So spoločnosťou Cathay Pacific zaplatíte za letenky iba 419€!

Cathay Pacific je letecká spoločnosť Hong Kongu, ktorá sa umiestňuje dlhodobo medzi najlepšími leteckými spoločnosťami. Za tento rok skončila v hodnotení na 4.mieste medzi takými velikánmi ako sú Qatar Airways, Emirates, Turkish Airlines či Etihad

Dostupné sú termíny od októbra 2016 do marca 2017. Hlavne počas marca, ale pokojne aj počas januára a februára je na Koh Samui veľmi pekne. Naopak od októbra do decembra môžete očakávať častejšie sprchy. 

Počas cesty z Prahy do Thajska absolvujete dva prestupy. Jeden v Londýne, ktorý je väčšinou celkom krátky, druhý v Hong Kongu, ktorý hlavne na ceste späť môže trvať aj 9-10 hodín. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 30kg.

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Praha
Koh Samui
419€
október 2016 – marec 2017

Ubytovanie

Ubytovanie hľadajte hlavne na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku zariadení. Využívať alternatívy ako Airbnb.com sa tu až tak moc nevypláca – na Bookingu nájdete výborné ponuky. Vyskúšať môžete napríklad „Relax Hotel Samui“ s cenou od 6,5€/osoba/noc

To ako nájsť kvalitné a lacné ubytovanie na Bookingu popisujeme v našom článku:
https://www.letenkyzababku.sk/ako-najst-lacne-a-kvalitne-ubytovanie/

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com.

letenky Koh Samui

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?