Keňa (nie len) vo vianočnom termíne za 407€

By: Flo Köhler - CC BY 2.0

Afrika je svojou faunou, flórou a krajinou celkom určite najvýnimočnejší kontinent. Aj to je dôvodom, prečo láka tak veľké množstvo dobrodruhov a cestovateľov. 

Po tom, čo sa severná Afrika stala nie až tak populárna kvôli aktuálnej bezpečnostnej situácii, zraky turistov sa upriamili práve na Keňu, Juhoafrickú republiku či Tanzániu. 

Ak by ste aj vy radi navštívili Afriku a to konkrétne Keňu, máme tu pre vás ponuku leteniek, ktorých cena začína už na 407€ za spiatočný let. 

Ide o ponuku známej spoločnosti TUI s odletom z poľských Katovíc pričom termíny sú dostupné od novembra 2016 do marca 2017. 

Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej aj podpalubnú batožinu. 

Katovice – Mombasa za 407€(17-31.12.2016)

Zobraziť termíny

Ubytovanie

Keňa nepatrí pre turistov k najlacnejším krajinám a ubytovanie tu nezoženiete tak lacno ako napríklad v Ázii. Najlepšie ponuky však hľadajte na stránkach Booking.com. Väčší výber asi nenájdete nikde a konkrétne hotely záležia už od vašej cesty.

Ak by ste chceli skúsiť ubytovanie u miestnych a prípadne spoznať nových ľudí, môžete skúsiť ubytovanie u miestnych cez portál Airbnb.com. Dajú sa tu nájsť skutočne pekné ponuky. 

letenky Mombasa

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?