KARIBIK: Martinik s Air France od 499€

altánok v jungli na Martiniku
By: André Mouraux - CC BY 2.0

Po ponuke leteniek Air France na Guadeloupe tu máme od francúzskej spoločnosti ešte jedny výhodné letenky do Karibiku, tentokrát na Martinik. Do mesta Fort-de-France vás najlacnejšie letenky budú stáť  iba 499€! 

Termíny sú dostupné v termínoch od augusta do decembra 2016. Lety sú s jedným prestupom v Paríži, kde treba zmeniť letisko! 

Dané obdobie patrí, čo sa zrážok týka k upršanejšiemu a aj to je dôvod, prečo je cena leteniek taká aká je. December je z možných termínov najsuchší. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú a 1 podpalubnú batožinu, ktorá môže mať najviac 23kg. 

Kalendár termínov

Budapešť - Ft De France od 499€

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Martinik

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno