KARIBIK – letenky z Mníchova na KUBU za 303€

pláž na Kube

Ak hľadáte tip na letenky do tepla na najbližšie obdobie, spiatočné letenky do mesta Santa Clara na Kube sú momentálne dostupné za 303€.

Za túto nižšiu čiastku sa dá letieť v kratšom termíne 11-18.1.2020. Na dlhší dvojtýždňový termín sa potom dajú letenku kúpiť za 422€.

Predpoveď počasia aktuálne hovorí o teplotách na Kube okolo 30°C s občasnou oblačnosťou.

Lufthansa pritom patrí k najlepších európskym leteckým spoločnostiam v Európe a na svete. Bude teda o vás dobre postarané.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Mníchov
Santa Clara
303€
11-18.1.2020
Mníchov
Santa Clara
422€
11-25.1.2020

Ako sa dostať do Mníchova?

Zoberte partiu, svoje auto a na letisku v Mníchove môžete byť už o niekoľko hodín. Mníchov nie je od slovenských hraníc zas tak ďaleko a keď pôjdete vo štvorici aj tie náklady na palivo sa rozpočítajú a nebude to stáť moc.

Alebo nasadnete na autobus z Bratislavy.Taký Flixbus jazdí do Mníchova veľmi často a ceny sa pohybujú už od 38€ za spiatočný lístok. Super cena, nie?

Kde hľadať ubytovanie?

Veľkú väčšinu ubytovacích zariadení viete nájsť priamo na Booking.com . Navyše tým, že ide o veľký portál s miliónmi používateľov po celom svete sa nemusíte báť o serióznosť ako v prípade menších webov.

A keď už si dopozeráte Booking, pozrite si ešte aj Airbnb.com a porovnajte si ceny. Vo viacerých krajinách sveta vie byť práve Airbnb lacnejšie.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

KARIBIK - letenky z Mníchova na KUBU za 303€

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?