KARIBIK – letenky z Mníchova na KUBU za 303€

pláž na Kube

Ak hľadáte tip na letenky do tepla na najbližšie obdobie, spiatočné letenky do mesta Santa Clara na Kube sú momentálne dostupné za 303€.

Za túto nižšiu čiastku sa dá letieť v kratšom termíne 11-18.1.2020. Na dlhší dvojtýždňový termín sa potom dajú letenku kúpiť za 422€.

Predpoveď počasia aktuálne hovorí o teplotách na Kube okolo 30°C s občasnou oblačnosťou.

Lufthansa pritom patrí k najlepších európskym leteckým spoločnostiam v Európe a na svete. Bude teda o vás dobre postarané.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Mníchov
Santa Clara
303€
11-18.1.2020
Mníchov
Santa Clara
422€
11-25.1.2020

Ako sa dostať do Mníchova?

Zoberte partiu, svoje auto a na letisku v Mníchove môžete byť už o niekoľko hodín. Mníchov nie je od slovenských hraníc zas tak ďaleko a keď pôjdete vo štvorici aj tie náklady na palivo sa rozpočítajú a nebude to stáť moc.

Alebo nasadnete na autobus z Bratislavy.Taký Flixbus jazdí do Mníchova veľmi často a ceny sa pohybujú už od 38€ za spiatočný lístok. Super cena, nie?

Kde hľadať ubytovanie?

Veľkú väčšinu ubytovacích zariadení viete nájsť priamo na Booking.com . Navyše tým, že ide o veľký portál s miliónmi používateľov po celom svete sa nemusíte báť o serióznosť ako v prípade menších webov.

A keď už si dopozeráte Booking, pozrite si ešte aj Airbnb.com a porovnajte si ceny. Vo viacerých krajinách sveta vie byť práve Airbnb lacnejšie.

TIP: Ak o Airbnb počujete prvý krát a ešte tam nemáte účet – táto služba ponúka vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo každému novému užívateľovi! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

KARIBIK - letenky z Mníchova na KUBU za 303€

[kkstarratings force=“false“ valign=“bottom“ align=“left“]

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)