KARIBIK: Antigua s odletom z Prahy za 420€

Koho by nelákal Karibik však? Ak máš chuť urobiť si tu dovolenku počas studených mesiacov, navyše na ostrove, ktorý nie je až tak „mainstream“ ako iné, máme tu pre teba letenky Praha <-> Antigua už za 420€.

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný termín na prelome januára a februára – 16.1-6.2.2017. Ak by ste chceli priletieť skôr, s letom späť 30.1.2017 sa cena zdvihne len o 10€.

Letí sa s nemeckou aerolinkou Condor(na trase Praha – frankfurt s ČSA). Počas letu tam absolvujete 1 prestup vo Frakfurte. Na ceste späť sa k prestupu v Nemecku pridá aj prestup v Punta Cana v Dominikánskej republike.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Antigua
420€
16.1-6.2.2017

Ubytovanie

Rátajte s vyššími cenami, aké tu bežne za ubytovanie uvádzame. Pod 30€/osoba/noc sa budete dostávať len veľmi ťažko. Každopádne na druhej strane nikto nehovorí, že musíte ostať iba na tomto ostrove počas celej dovolenky.

Ubytovanie hľadajte buď na stránkach HotelsCombined.com, ktorý vám porovná ceny zariadení na jednotlivých rezervačných portáloch, prípadne Airbnb.com, kde sa máte možnosť ubytovať u miestnych

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Antigua

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno