KANÁRSKE OSTROVY: Májová dovolenka na Lanzarote s letenkami od 58€

Lanzarote, žena na pobreží

Rozmýšľaš, kde si urobiť dovolenku aj mimo letnej sezóny? Kanárske ostrovy môžu byť v máji ideálna lokalita. Skoro žiadne zrážky, teplota len o pár stupňov nižšia ako je tomu v lete a taká tá „európska exotika“, za ktorou nemusíte cestovať desiatky hodín. 

So spoločnosťou WizzAir vás letenky na Lanzarote navyše môžu stáť iba 58€. Za takúto čiastku kúpite letenky ak ste členmi ich tzv. klubu Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 75€ za spiatočný let, čo je stále výborná cena.

Členstvo však odporúčame zakúpiť. Nie je nijak drahé. Pri dvojici zaplatíte iba 30€. Dokonca sa vám oplatí kúpiť členstvo a následne letenky ako člen viac ako keby ste kúpili letenky ako nečlenovia + najbližší rok budete mať možnosť nakupovať letenky tejto spoločnosti za akciovú cenu. 

Za 58€/spiatočný let je dostupný napríklad termín 4-11.5.2017. Ak by ste chceli na Kanárske ostrovy letieť na dlhšie, v termíne 11-25.5.2017 cena začína dokonca na 55€. Kompletný kalendár termínov nájdete na tejto stránke.

Ak by vám nevyhovoval odlet z Katovíc, dá sa letieť aj z Budapešti, kde cena začína na 64€ za spiatočný let.

WizzAir vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Členovia Wizz Discount Club majú zľavy aj na dodatočne nakúpenú batožinu. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Lanzarote
od 58€
4-11.5.2017
Budapešť
Lanzarote
od 64€
3-10.5.2017

Tip na ubytovanie

Princesa Ico Apartments Lanzarote – zariadenie na juhovýchode ostrova. Za apartmán na 7 nocí tu dáte dvaja 315€ – 157,5€/osoba, 22,5€/osoba/noc

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?