KANÁRSKE OSTROVY: Lanzarote dostupný už od 44€!

Opäť lacné letenky na Kanárske ostrovy. Ak máš chuť už o dva týždne letieť na populárny ostrov Lanzarote, cena spiatočných leteniek začína na skvelých 44€!

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a cena platí pre jej členov vo Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 63€ za spiatočný let. To je stále dobrá cena, no odporúčame si členstvo kúpiť. Pre dvojicu stojí iba 30€, v celkovom prepočte teda zaplatíte za letenky menej keď si to členstvo kúpite – ak ho nemáte + najbližší rok budete môcť nakupovať letenky WizzAir-u za zníženú cenu. Viac si o WDC môžete prečítať v našom článku.

Za spomenutú čiastku je dostupný jediný termín 10-17.máj 2017. Aj v ňom už nie je za najnižšiu cenu dostupných mnoho letov. Preto odporúčame v prípade záujmu neváhať príliš dlho, aby vás niekto nepredbehol.

WizzAir vám umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm. Členovia Wizz Discount Club majú zľavu aj na dodatočne zakúpenú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lanzarote
od 44€
10-17.5.2017

Tip na ubytovanie

Ponuka na Airbnb.com – ubytovanie priamo v Arrecife. Za 7 nocí tu dvaja zaplatíte spolu 202€ – 101€/osoba, 14,4€/osoba/noc.

TIP: Ak ešte nie si na Airbnb, ubytovanie ťa môže stáť ešte menej! Zaregistruj sa cez tento odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.