KANÁRSKE OSTROVY: Lanzarote dostupné už od 46€!

Lanzarote, žena na pobreží

Dnešok je na lacné letenky celkom plodný. Pokračujeme ponukou letov na populárne Kanárske ostrovy a to konkrétne na ostrov Lanzarote. Cena spiatočných leteniek s odletom z Budapešti momentálne začína na 46€!

Za takúto cenu máte možnosť nakupovať letenky ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na aj tak výborných 59€. Každopádne členstvo vysoko odporúčame. Za 30€ môžete dvaja nakupovať letenky na najbližší rok za zlacnené ceny, máte zľavy na dodatočnú batožinu + časté akcie od WizzAiru. Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať v tomto článku.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín na prelome marca a apríla 2017 – 29.3-5.4.2017. 

Za takúto nízku cenu je dostupných niekoľko posledných letov. Ak máš o letenky seriózny záujem, nemal by si čakať príliš dlho.

Spoločnosť WizzAir vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lanzarote
od 46€
29.3-5.4.2017

Tip na ubytovanie

Apartamento Orzola – 7 nocí s cenou 370€ pre 4 osoby – 92€/osoba, 13€/osoba/noc. Apartmán je priamo na pobreží s výhľadom na more. 

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Lanzarote

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.