KALÁBRIA v aprílových termínoch za 19€

letenky z Krakova do Lamezia Terme už za 19€

Po pár dňoch tu pre vás máme ďalšiu „várku“ aprílových leteniek do Kalábrie na juh Talianska.

Ak by ste si chceli spraviť výlet na Apeninský polostrov, spiatočné letenky s odletom z letiska v Krakove dnes kúpite už za 19€!

Dostupných termínov je niekoľko: 5-19.4.2018, 15-19.4.2018, 15-26.4.2018

Pravdepodobne vo všetkých týchto termínoch bolo zlacnených len niekoľko leteniek. Preto ak máte o letenky záujem, neváhajte dlho, aby vám ich niekto nevyfúkol.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou 1 kus batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg. Tú vám pred vstupom do lietadla(za bránou) odoberú a umiestnia do podpalubia. Upozorňujeme, že táto batožina musí splňovať úplne všetko ako klasická príručná batožina – ide hlavne o množstvo tekutín v taške.

Na palubu si so sebou môžete zobrať jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Lamezia Terme
19€
napr. 15-19.4.2018

Ako si lacno prenajať auto?

Apríl predsa len na kúpanie ešte nie je. Teploty sa vám budú pohybovať väčšinou medzi 15-20°C, počas škaredších dní možno o pár stupňov menej. Kalábria však má čo ponúknuť aj mimo tých najteplejších mesiacov. Ideálne je si požičať auto a vydať sa na spoznávanie tých najkrajších miest.

Prenajať si ho môžete napríklad cez overený portál Rental Cars , kde si rovno môžete pozrieť aj ďalšie ponuky na prenájom auta u mnohých autopožičovní.

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Dosť bude záležať, kde vaše cesty povedú. Ak by ste chceli ostať v okolí Lamezia Terme, skúste túto ponuku. Na 4 dni to tu vychádza na 189€ – 94,5€/osoba,  23,625€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Na hľadanie ubytovacích zariadení môžeme odporučiť známy portál Booking.com, cez ktorý bežne kupujeme ubytovanie aj my. Tých zariadení tu je mnoho a mali by ste si vybrať.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Krakova do Lamezia Terme

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?