Júnové letenky do Mexika za 400€!

Mexická pláž
By: Tristan Higbee - CC BY 2.0

Ak patríte k milovníkom Mexika a chceli by ste ho počas najbližších týždňov navštíviť, mohla by vás potešiť aktuálna ponuka spoločnosti Eurowings vďaka ktorej môžete letieť do obľúbeného mexického letoviska Cancún za cenu už od 400€! 

Letenky za spomenutú sumu sú dostupné v jedinom termíne s odletom z Viedne 8.6.2016. Cesta späť je potom dostupná 19.6.2016, kedy sa letí z Cancúnu do Viedne. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu s hmotnosťou 8 kg a rozmermi 55x40x20cm a 1 podpalubnú batožinu, ktorá má maximálne 23 kg. 

Rezervovať

Viedeň - Cancún za 400€(8-19.6.2016)

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Ako príklad môžeme uviesť Hotel Tankah Cancún, kde ak by ste chceli stráviť celý čas dovolenky v Cancúne, zaplatíte za 11 nocí v tomto hoteli s klimatizáciou, wifi a manželskou posteľou iba 216€! Viac informácií nájdete tu

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Cancún

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?