Júnové letenky z Bratislavy do Paríža za 46€

Paríž , eiffelova veža

Spolu s koncom zimy začne z bratislavského letiska lietať Ryanair opäť aj do Paríža. Ak by ste si sem už teraz chceli naplánovať výlet na koniec jari/začiatok leta, máme tu pre vás tip na letenky s cenou už od 46€!

Za túto sumu je dostupný jediný termín počas júna 2017. Konkrétne 10-13.6.2017. Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť TU.

Dôležitá informácie – letí sa na letisko Paríž Beauvais, ktoré je od Paríža celkom vzdialené a hlavne spiatočný autobusový lístok na autobus stojí 29€. S týmto nákladom treba pri plánovaní cesty počítať.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10 kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paríž
46€
10-13.6.2017

Ubytovanie

Za ubytovanie zaplatíte najmenej pri využití služby Airbnb.com(ponuky miestnych). Napréklad pri tejto ponuke zaplatíte za 3 noci dvaja iba 110€ – 55€/osoba, 18€/osoba/noc. 

TIP: Ak ešte nie ste na Airbnb, zadarmo môžete získať vstupný bonus 15-30€. Stačí sa len zaregistrovať cez náš odkaz TU.

Na hotely a hostely využite HotelsCombined.com, kde nájdete ponuky ubytovania s veľkého množstva najväčších ubytovacích portálov.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Paríž

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?