Júlová MALORKA – letenky z Viedne už za 38€!

Mallorca , Španielsko

A čo by ste povedali na dovolenku na Malorke? Na júl aj august máte momentálne možnosť kúpiť letenky za niekoľko desiatok eur. V druhej polovici júla sú napríklad dostupné už za 38€ za let tam aj naspäť dohromady.

Ako príklad môžeme uviesť termín 19-27.7.2021 – dovolenka na 8 nocí pri odlete z viedenského letiska.

Prípadne na prelome júla/augusta môžete letenky zarezervovať ešte lacnejšie. Už za 34€ sú dostupné napríklad v termíne 27.7-3.8.2021.

Prípadne si môžete pozrieť aj ďalšie linky na Malorku v kalendároch termínov na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou menšiu batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ak by ste jej potrebovali viac, dá sa samozrejme priplatiť si za priority boarding, ktorý vám umožní si zobrať ďalšiu väčšie príručnú batožinu alebo si zaplatiť umiestnenie ďalšej batožiny do podpalubia.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Palma de Mallorca
38€
napr. 19-27.7.2021
Viedeň
Palma de Mallorca
34€
napr. 27.7-3.8.2021

Vstup do Španielska a návrat na Slovensko

Španielsko na vstup do krajiny momentálne nepožaduje ani test, ani očkovanie ani karanténu. Odporúčame však sledovať príslušnú stránku na MZV.

Po návrate na Slovensko sa musia zaočkované osoby na hraniciach preukázať potvrdením o zaočkovaní(napr. Green Passom). Nezaočkované osoby musia po príchode na Slovensko nastúpiť do 14-dennej karantény, ktorú je možné zrušiť negatívnym výsledkom PCR testu urobeného najskôr 5. deň po príchode na Slovensko.

Ako sa dostať na letisko vo Viedni?

Na letisko vo Viedni pravidelne jazdia autobusy slovenskej spoločnosti SlovakLines skoro každú hodinku. Lístky kúpite už od 7,90€ priamo na ich stránke

Tip na ubytovanie

Apartamentos Embat – ubytovanie len 30 metrov od pláže len 2km od letiska na Malorke. Za 8 nocí tu zaplatíte ako dvojica za apartmán s klimatizáciou a vlastnou kúpeľňou 923€ – 472€/osoba, 59€/osoba/noc. Predchádzajúci dovolenkári hodnotia ubytovanie veľmi dobre – priemerne 8/10.

Prípadne si pozrite celú ponuku ubytovania na Malorke s desiatkami ďalších zariadení na tejto stránke.

letenky z Viedne na Malorku

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)