Juhoafrická republika s Turkish Airlines od 459€

Juhoafrická republika hory
By: Nicolas Raymond - CC BY 2.0

Zaleťte si spoznávať krásy Afriky s ponukou spoločnosti Turkish Airlines. Počas mnohých termínov máte aktuálne možnosť letieť s cenou od 459€!

Turkish Airlines je pritom jedna z najkvalitnejších spoločností s akými je vôbec možné letieť. Pravidelne sa v rebríčkoch najlepších spoločností sveta umiestňuje na prvých priečkach.

Hovoríme o letenkách s odletom z Budapešti. Termíny nájdete v období od mája 2016 do marca 2017(okrem júla, augusta a septembra). Je si z čoho vyberať.

Okrem príručnej batožiny si so sebou môžete zobrať aj batožinu do podpalubia, ktorá môže mať maximálnu hmotnosť až 30 kg. 


Letenky do Juhoafrickej republiky(Johannesburg)

 Odlet: Budapešť |  Termín: máj 2016 – marec 2017 |  Cena: od 459€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Johannesburg

Juhoafrická republika s Turkish Airlines od 459€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.