Johannesburg s KLM a Air France od 445€

hory v Južnej Afrike
By: Steve Slater - CC BY 2.0

Ak ste dostali chuť na Afriku, Juhoafrická republika patrí k tým navštevovanejším a rozvinutejším africkým krajinám, kam sa často krát objavujú aj letenky za zaujímavé akciové ceny. Jednou z týchto ponúk je akcia spoločností KLM a Air France, ktoré predávajú lety z Budapešti do Johannesburgu už od 445€

Termíny sú dostupné v rôznych termínoch od augusta 2016 do januára 2017, pričom odlety nájdete iba v auguste, novembri a decemberi. Kalendár termínov(niektoré termíny už nemusia byť aktuálne):

Kalendár termínov Johannesburg

Na ceste tam letíte so spoločnosťou KLM s prestupom v Amsterdame, na ceste späť letíte s Air France s prestupom v Paríži. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej a 1 kus podpalubnej batožiny do 23kg. 

Rezervovať

Budapešť - Johannesburg za 445€(24.8.-11.9.2016)

Ubytovanie

Rozhodli ste využiť túto ponuku? V tom prípade pravdepodobne budete potrebovať aj niekde prespať. S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Johannesburg

Johannesburg s KLM a Air France od 445€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.