JAMAJKA s odletom z Dusseldorfu za super cenu 155€

pláž na Jamajke

Po pár dňoch tu máme opäť super cenu pri letoch do Karibiku. Tentokrát na obľúbený ostrov Jamajka. Za spiatočné letenky s odletom z Dusseldorfu zaplatíte iba 155€

Najviac sa vám oplatí zobrať auto, naplniť ho partiou s ktorou poletíte a vydať sa do Dusseldorfu. Celkovo tam aj naspäť to môže stáť pri štyroch ľuďoch v aute tak 40€/osoba za benzín. Z Viedne jazdí do Dusseldorfu prípadne aj FlixBus, tam však čakajte cenu za spiatočný lístok okolo 80-100€(vyššia cena hlavne pri návrate kvôli sviatkom)

Za najnižšiu cenu môžete letieť v jedinom termíne – 11-25.12.2017. Ak teda máte chuť stráviť Vianoce v teple, toto je jedna z najlepších ponúk aké dostanete.

Let je priamy so spoločnosťou Condor. Zobrať si so sebou môžete aj podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Dusseldorf
Montego Bay
155€
11-25.12.2017

Kde nájsť ubytovanie?

Dosť záleží na tom, aký typ ubytovania preferujete. Pre vyhľadávanie ubytovacích zariadení je výbornou možnosťou portál HotelsCombined.com. Nájdete na ňom ponuky z mnohých ubytovacích webov na jednom mieste. Niečo ako “Heureka.sk” na ubytovanie

Ako alternatívu následne odporúčame využiť Airbnb.com. Ide o čím ďalej tým známejší portál, kde miestni ponúkajú svoje ubytovanie.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

JAMAJKA s odletom z Dusseldorfu za super cenu 155€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.