Jamajka s odletom z Bruselu od 296€

Jamajka - pobrežie, pláž, palma
By: Evgenii - CC BY 2.0

Rozmýšľate nad letenkou na Jamajku? Máme pre vás výbornú ponuku spoločnosti Jetairfly s odletom z Belgicka(Bruselu) a cenou 296€! 

Ak spoločnosť Jetairfly nepoznáte, niečo vám asi však bude hovoriť TUI. Je to niečo ako ich dcérska spoločnosť, ktorá lieta z Belgicka. 

K cene letenky 296€ treba prirátať ešte administratívny poplatok 30€, ktorý sa však nepripočíta ku každej letenke, ale viaže sa na rezerváciu. To znamená, že ak v jednej rezervácii kúpite 6 leteniek, administratívny poplatok bude stále 30€. 

Termíny za najnižšie ceny nájdete od augusta do októbra 2016(lety späť za najnižšiu cenu možné iba v októbri). Pred tým ako si však letenky kúpite, zistite si niečo o počasí v tomto období, ktoré je pravdepodobne hlavným dôvodom zlacnenia leteniek v tomto období.

Ak máte o letenky seriózny záujem, odporúčame s rezerváciou nečakať príliš dlho. Ide o skutočne veľmi nízku sumu a hrozí tu riziko vypredania – hlavne v najlepších termínoch.

V cene letenky máte možnosť zobrať si príručnú batožinu aj podpalubnú batožinu do 20kg.

Brusel – Jamajka za 296€

Zobraziť termíny

Letenky do Bruselu

Do Bruselu sa viete dostať skutočne lacno so spoločnosť Ryanair s odletom z letiska v Bratislave.

Myslite však na to, že najnižšia cena letenky vám umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu, za podpalubnú sa dopláca. Avšak aj po zakúpení by mala byť cena letenky veľmi nízka. 

Ubytovanie

Ubytovanie na Jamajke môžete hľadať napríklad na Booking.com

Ako príklad lacného ubytovania v termíne 23.september – 6 október môžeme uviesť zariadenie Widcombe House, ktoré sa síce nachádza na opačnej strane ostrova ako Montego Bay, avšak Jamajka nie je veľký ostrov a dostanete sa sem veľmi rýchlo. Za izbu s manželskou posteľou na 13 nocí zaplatíte iba 274€(137€/osoba, 11€/osoba/noc). Izba je však v akciovej cene a je možné, že už onedlho ju nebude možné kúpiť

Zariadenie pritom klienti hodnotia skutočne kladne – 8,7/10.

letenky Jamajka

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?