Izrael s odletom z Bratislavy za 43€!

Izrael, skala a krajina

Izrael je od tejto jesene omnoho viac dostupnejší ako tomu bolo pred tým. Spoločnosť Ryanair pridala svoju linku na trase Bratislava <-> Ovda Airport a za spiatočné letenky tak zaplatíme iba pár desiatok eur.

Aktuálne viete nájsť napríklad letenky na január s cenou 43€ za cestu tam aj späť. To je suma, ktorú bežne u Ryanair-u platíme za letenky po Európe – napríklad do Londýna. Na ázijskú destináciu akou je Izrael je to skvelá suma a keď je odlet naviac z letiska v Bratislave, niet čo riešiť!

Dostupné sú momentálne 2 termíny: 8-12.1.2017 a 8-15.1.2017. Ak by ste však aj chceli letieť v decembrovom, neskoršom januárovom či februárovom termíne, tie ceny nie sú o moc vyššie.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. Malo by to však bez problémov stačiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Ovda Airport
43€
8-15.1.2017

Rezervácia na Ryanairi

Ak pôjdete na web Ryanairu a budete sa snažiť zadať ako príletové miesto „Ovda Airport“, neuspejete. Na stránkach Ryanair-u zadávajte „Eilat“, čo je mesto vzdialené od letiska na ktorom budete pristávať asi 60km

Ubytovanie

Ceny ubytovania záleží dosť na tom v akých oblastiach sa budete v Izraeli pohybovať.

Na porovnanie cien ubytovania medzi portálmi, ktoré ubytovania ponúkajú využite Hotelscombined + nezabudnite aj na ubytovanie u miestnych cez Airbnb.com.

Kompletná ponuka ubytovania – Hotelscombined / Airbnb.com

letenky Izrael

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)