Izrael s odletom z Bratislavy za 43€!

Izrael, skala a krajina

Izrael je od tejto jesene omnoho viac dostupnejší ako tomu bolo pred tým. Spoločnosť Ryanair pridala svoju linku na trase Bratislava <-> Ovda Airport a za spiatočné letenky tak zaplatíme iba pár desiatok eur.

Aktuálne viete nájsť napríklad letenky na január s cenou 43€ za cestu tam aj späť. To je suma, ktorú bežne u Ryanair-u platíme za letenky po Európe – napríklad do Londýna. Na ázijskú destináciu akou je Izrael je to skvelá suma a keď je odlet naviac z letiska v Bratislave, niet čo riešiť!

Dostupné sú momentálne 2 termíny: 8-12.1.2017 a 8-15.1.2017. Ak by ste však aj chceli letieť v decembrovom, neskoršom januárovom či februárovom termíne, tie ceny nie sú o moc vyššie.

Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať iba 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a jednu menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm. Malo by to však bez problémov stačiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Ovda Airport
43€
8-15.1.2017

Rezervácia na Ryanairi

Ak pôjdete na web Ryanairu a budete sa snažiť zadať ako príletové miesto „Ovda Airport“, neuspejete. Na stránkach Ryanair-u zadávajte „Eilat“, čo je mesto vzdialené od letiska na ktorom budete pristávať asi 60km

Ubytovanie

Ceny ubytovania záleží dosť na tom v akých oblastiach sa budete v Izraeli pohybovať.

Na porovnanie cien ubytovania medzi portálmi, ktoré ubytovania ponúkajú využite Hotelscombined + nezabudnite aj na ubytovanie u miestnych cez Airbnb.com.

Kompletná ponuka ubytovania – Hotelscombined / Airbnb.com

letenky Izrael

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno