IZRAEL: Letenky z Bratislavy už za 77€

Izrael, skala a krajina

Izrael patrí k tým najexotickejším destináciam kam lieta írska spoločnosť Ryanair – našťastie aj z bratislavského letiska.

Mesiace, počas ktorých Ryanair lieta z Bratislavy do Izraela sa pomaly blížia, čo pre nás znamená aj parádne ceny. Dnes tu pre vás máme prvú zaujímavú ponuku, pri ktorej za spiatočný let z Bratislavy na letisko Ovda Airport zaplatíte iba 77€!

Na stránkach Ryanair-u síce píše, že sa letí do Eilat-u, ale letisko ako také je od tohto známeho izraelského letiska vzdialené ešte niečo viac ako 60km. S tým treba rátať.

Za vyššie uvedenú cenu je dostupný jediný termín – 14-28.1.2018. Ostatné termíny sú s cenou od 83€ za spiatočný let – všetky si ich môžete pozrieť TU.

Čo sa týka batožina, klasicky si so sebou môžete zobrať 1 väčšiu batožinu 55x40x20cm s hmotnosťou do 10kg + 1 menšiu tašku 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Ovda Airport
77€
14-28.1.2018

Ubytovanie

Ubytovanie v Izraeli si hlavne kúpte s predstihom, aby vám tie najlepšie zariadenia čo sa týka pomeru cena/kvalita nikto nevyfúkol.

Hľadajte napríklad na stránkach HotelsCombined.com so širokou ponukou zariadená. Prípadne môžete pozrieť aj ponuky miestnych na Airbnb.com, kde sú často krát skutočne zaujímavé ceny.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.