IRÁN: Letenky do Teheránu od 159€

chrám v Irán-e

Čo tak vydať sa na spoznávanie Blízkeho Východu. Irán patrí v tejto oblasti k tým najbezpečnejším krajinám. Ich kultúru a ľudí bez pochýb stojí za to spoznať a aj celý výlet vás nemusí stáť veľa peňazí.

Do Iránu sa viete dostať veľmi lacno. Niekoľko spoločností sem ponúka dlhodobo letenky za veľmi zaujímavé sumy. Dnes tu pre vás máme ponuku leteckej spoločnosti Ukraine International Airlines, ktorá prišla s letenkami už od 159€!

Za najnižšiu cenu máte možnosť nakupovať letenky pri odlete z Prahy. Dostupné sú však aj lety z Viedne, ktorých cena začína na stále skvelých 181€!

Letenky sú dostupné na máj – jún 2017. Nižšie uvádzame odkazy na dva portály, kde nájdete kalendáre termínov a kde si môžete tieto letenky aj zarezervovať. 

Lety sú s jedným prestupom v Kyjeve. Väčšinou nejde o nejak veľmi dlhé prestupy.

Zobrať si so sebou môžete ako príručnú tak aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Teherán
od 159€
máj – jún 2017
Viedeň
Teherán
od 181€
máj – jún 2017

Ubytovanie

S ubytovaním v Iráne je to trochu inak ako v iných krajinách,  v ktorých ste už boli. Na známych veľkých ubytovacích portáloch tu lacné ubytovanie proste nezoženiete. 

Odporúčame nájsť si niekoho na Couchsurfingu, ktorý vás po prílete zadarmo ubytuje a informovať sa u neho o lacných možnostiach ubytovania už priamo na mieste. Popravde, asi nebudete prví ani poslední, kto sa ich na toto bude pýtať.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.