India(Bombaj) s Etihad Airways a Air Berlin za 339€

India , meditácia

Po ponukách na lety do Thajska tu dnes pre vás máme ešte jednu promo akciu spoločností Etihad/Air Berlin, ktoré ponúkajú letenky do Bombaju so skvelou cenovkou 339€!

To je cena, ktorú by sme očakávali skôr od nízkonákladoviek ako od spoločnosti ako je Etihad. Tá dlhodobo patrí medzi úplnú špičku medzi svetovými leteckými spoločnosťami a aj s ohľadom na to je táto cena skutočne skvelá!

Termínov je dostupných veľmi veľa. Od novembra 2016 až po júl 2017. Vybrať by si mal teda snáď každý.

Na ceste tam vás odvezie Etihad a budete prestupovať raz v Abú Dhabí. Na ceste späť poletíte s Air Berlin a prestupovať budete 2 krát – v Abú Dhabí a v Dusseldorfe. Všetko sú to krátke prestupy.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bombaj
339€
november 2016 – júl 2017

Ubytovanie

India patrí k tým najlacnejším krajinám v Ázii a je tomu tak rovnako aj pri cene ubytovania. Na Bombaji samotnom to nie je až tak znateľné, každopádne keď pôjdete niekam mimo, ubytovanie zoženiete veľmi lacno od pár eur/osoba/noc.

hľadať ho môžete napríklad cez portál Booking.com, kde nájdete obrovskú ponuku zariadení. Veľkou výhodou je však aj možnosť prečítať si recenzie od predchádzajúcich klientov, ktoré vám o danom zariadení povedia najviac.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Bombaj

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?