Hurghada vo vianočnom termíne za 79€!

Pláž v Hurghade

Egypt poslednú dobu nepatril k najlacnejším destináciám, do ktorých sme mali možnosť letieť. O dvojciferných číslach sme mohli často krát len snívať. Dnes tu však pre vás máme jeden termín v ktorom za spiatočný let zaplatíte iba 79€!

Ide o vianočný termín 18-25.12.2017. Ak by ste teda Vianoce radi strávili niekde v teple, Hurghada je výbornou možnosťou.

Naviac letí sa so spoločnosťou Austrian Airlines, ktorá patrí dlhodobo k absolútnej špičke (nie len) medzi európskymi aerolíniami.

Rezervácia prebieha na rakúskych stránkach spoločnosti TUI a je v nemčine. Rezervácia však nie je nijak zložitá a s použitím prekladača to určite zvládnete. Keď sa prekliknete na stránku spoločnosti, ukáže vám to najskôr cenu 99€, avšak po tom čo sa dostanete na detail letenky, cena klesne na 79€

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Hurghada
79€
18-25.12.2016

Tip na ubytovanie

Z dôvodu poklesu turizmu, ktorý bol v Egypte skutočne veľmi výrazný išli dole aj ceny ubytovania. Aj keď turistov pomaly opäť pribúda, ceny sú stále veľmi nízko a tak máte možnosť byť ubytovaní za babku v TOP zariadeniach.

Jedným z nich je The Desert Rose Resort, kde za cenu 230€ máte dvaja zabezpečené ubytovanie a stravovanie all inclusive na týždeň. To znamená 115€/osoba, 16,5€/osoba/noc. To už sa skutočne oplatí(po prekliku na Booking sa vám ukáže možnosť all-inclusive).

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Hurghada

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno