Ho Chi Minh City s China Eastern Airlines za 439€

Vietnam, ostrovy

Keď sa hovorí o lacných letenkách do Sajgonu alebo ak chcete do Ho Chi Minh City, každého kto letenky do tohto mesta už hľadal napadne aerolinka China Eastern Airlines. Tá dlhodobo ponúka veľmi dobré ceny na lety do populárneho mesta na juhu Vietnamu. V aktuálnej ponuke vieš kúpiť spiatočné letenky už od 439€/spiatočný let.

Cena nie je najnižšia akú sme tu kedy mali, čo ak nás sledujete určite viete. Je to však slušná akciová čiastka na let do Vietnamu.

Zaujímavé sú hlavne termíny. Letenky sú dostupné od novembra do decembra 2016. Nájsť však viete aj vianočné termíny s letom z Vietnamu 26. alebo 28. decembra. 

Nevýhodou – ako to opäť u China Eastern je tak trochu zvykom je dlhší prestup. Pri týchto letoch sa prestupuje v Šanhaji, kde strávite od 13 do 20 hodín. Našťastie, v Šanghaji máte možnosť stráviť tento čas spoznávaním mesta pri bezvízovej návšteve. Ak sa pre tento let rozhodnete, určite túto možnosť využite. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 2ks podpalubnej batožiny, ktoré spolu vážia najviac 23kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Ho Chi Minh City
439€
november-december 2016

Ubytovanie

Konkrétnu ponuku toho, kde by ste sa mali ubytovať a koľko by vás to malo stáť vám dávať nejdeme. U Každého z vás, kto sa rozhodne letieť do Vietnamu bude trasa ktorou pôjde úplne iná a tak to absolútne nemá zmysel. 

Ubytovanie však hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete skutočne veľkú ponuku ubytovacích zariadení. Ceny ubytovania vo Vietname sú pritom veľmi nízko – od pár eur/osoba/noc.

To ako nájsť lacné a kvalitné ubytovanie popisujeme v TOMTO článku.

Zobraziť kompletnú ponuku ubytovania – Booking.com

letenky Ho Chi Minh City

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno