HIT! Thajsko + India + Tanzánia už od 299€

Thajsky chrám
By: Thangaraj Kumaravel - CC BY 2.0

Ak sa vám nadpis pozdáva, neváhajte ani sekundu a kliknite na odkaz nižšie, ktorým sa dostanete na aktuálne dostupné termíny. Letenky budú onedlho vypredané a preto sa určite nezdržujete. Ak aj nie všetky, tak najlepšie termíny celkom určite.  Nevidí sa predsa len každý deň, že by ste mohli navštíviť Afriku aj Áziu za skvelých 299€!

Letieť môžete v termínoch od septembra 2016 do apríla 2017. Termíny sa dajú ešte stále celkom pekne vybrať.

Pri lacnejšej ponuke sa letí najskôr z Milána do Tanzánie(Dar Es Salaam), následne s krátkou zastávkou v Dubaji letíte do Bombaju. Do Thajska sa však musíte dostať sami, odkiaľ je potom naplánovaný odlet späť do Milána. Určené predovšetkým pre tých z vás, ktorí by si radi prešli ázijskými krajinami. 

Prípadne je tu možnosť si potom nejakú tú jednosmernú letenku z Indie do Thajska zakúpiť.

Drahšia ponuka je viac menej rovnaká s tým, že v Dubaji strávite viac času. 

Kalendár termínov

Miláno - Dar Es Salaam - Bombaj / Bangkok - Miláno za 299€

Kalendár termínov

Miláno - Dar Es Salaam - Dubaj - Bombaj / Bangkok - Miláno za 329€

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?