HIT! Dominikánska republika za 336€!

Dominikánska republika, palma a more

Nemáte čo najbližšie týždne robiť a radi by ste niekam vycestovali? Našli sme pre vás skvelú cenu letov do Dominikánskej republiky. Cesta tam aj naspäť vás bude stáť iba 336€!

Ide o charterovú ponuku letov spoločnosti TUI. Navyše je tu ďalšia veľká výhoda a to priame letecké spojenie bez nutnosti prestupovať.

Dostupný je iba jediný last minute termín – odlieta sa 20.10.2016, naspäť potom poletíte 2.11.2016.

Pre prekliku cez odkaz nižšie vám to vyhodí cenu 1599 zlotých, ale akonáhle sa dostanete priamo na detail letenky, cena skočí na 1449 zlotých ako vidíte aj v screenshote nižšie.

Zobrať si so sebou môžete klasicky príručnú aj podpalubnú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Punta Cana
336€
20.10.-2.11.2016

Tip na ubytovanie

Ubytovať sa v Dominikánskej republike môžete veľmi lacno. Je pravda, že síce väčšina klasických ubytovacích zariadení za najnižšie ceny je už vypredaná, každopádne na Airbnb.com u miestnych hostiteľov viete nájsť výborné ponuky! Skúste napríklad túto, kedy budete ubytovaní priamo v Punta Cana a dvaja zaplatíte iba 159€ – 79,5€/osoba, 6€/osoba/noc

TIP: Zaregistrujte sa na Airbnb.com cez náš odkaz a získajte vstupný bonus 15-30€

Uprednostňujete klasické ubytovanie? Skúste napríklad La Residencia del Paseo – jedna z veľmi dobrých možností ako sa ubytovať v Dominikánskej republike kvalitne a za dobrú cenu. Cena sa ohybuje okolo 20-21€/osoba/noc, zariadenie má 3 hviezdičky a od pláže ste minútku chôdzou. 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Punta Cana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?