HAVANA – dovolenka na Kube s letenkami za 559€!

letenky Kuba

Čo tak si spraviť počas zimy dovolenku v teple na Kube? Máme tu pre vás tip na atraktívne letenky z Viedne za 559€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letí sa s Air Canada, pričom letenky sú dostupné na obdobie od februára do apríla 2023. Celý kalendár termínov si viete pozrieť na tejto stránke.

Prestupovať budete jedinýkrát v Toronte v Kanade. Prestupy väčšinou trvajú od 4 do 8 hodín. Kanada už zrušila covidové podmienky vstupu. Nezabudnite však na elektronickú autorizáciu eTA(kanadský ekvivalent americkej ESTA).

V cene letenky je už aj možnosť zobrať si so sebou podpalubnú batožinu. 99% z vás teda nebude potrebovať dokupovať ďalšiu batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Havana
559€
február – apríl 2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

My na rezerváciu využívame predovšetkým dva portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi ubytovacími portálmi. Ak je to všade viac menej podobné, tak rezervujeme najčastejšie cez booking.

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne na Kubu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?