Guam + Amsterdam a Taipei za 594€

Uvažujete o skutočne exotickej dovolenke? A čo tak vydať sa až do ďalekého Tichého oceánu, na súostrovie Mariany na ostrov Guam? Máme tu pre vás letenky vďaka ktorým navštívite tento vzdialený ostrov a počas cesty si spravíte výlet aj do Amsterdamu a do Taipei na Taiwane. To všetko s letenkami za 594€!

Strojcom všetkého je zaujímavá ponuka spoločnosti China Airlines na lety z Amsterdamu na Guam za 499€. Tá patrí k tým lepším leteckým spoločnostiam, ktoré na trhu máme. Umiestnila sa v TOP40 leteckých spoločností na priečkach spolu so spoločnosťami ako Delta Airlines či Aeroflot.

Termíny na lety z Amsterdamu na Guam sú dostupné od marca do mája 2017. Treba podotknúť, že ide podľa mnohých o najlepšie obdobie v akom máte možnosť Guam navštíviť. 

Lety sú s jedným prestupom v Taipei pričom na ceste tam je tento prestup dlhší. Do Taiwanu ale nepotrebujeme žiadne víza, čo znamená, že počas 17 hodinového prestupu máte možnosť navštíviť Taipei

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Do Amsterdamu sa potom dostanete veľmi lacno so spoločnosťou EasyJet. Ak sa zoberiete napríklad štvorica, za spiatočný let bez batožiny vás cesta do Amsterdamu a späť bude stáť okolo 53€, s podpalubnou batožinou okolo 95€. 

Na trase Viedeň – Amsterdam môžete s EasyJet letieť napríklad 18.4-4.5.2017. Na Guam z Amsterdamu potom 20.4-2.5.2017

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Amsterdam
Guam
499€
marec – máj 2017
Viedeň
Amsterdam
od 53€
marec – máj 2017

Ubytovanie

Cena ubytovania na Guam-e začína na 30-35€/osoba/noc. Je to síce vyššia suma ako inde, no pri takejto destinácii sa niet čomu čudovať. Na druhej strane to nie je zase až taká veľká „pálka“.

Ubytovanie na Guam-e a v Taipei hľadajte cez HotelsCombined.com. Porovná vám ceny jednotlivých zariadení a dostanete najlepšiu možnú sumu.

Pri Amsterdame sa viac oplatí hľadať cez miestnych na Airbnb.com, kde sú ceny o niečo nižšie ako pri klasických hoteloch.

Naviac ak ešte na Airbnb nie si, zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Len za to, že sa zaregistruješ.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Guam

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?