Guam + Amsterdam a Taipei za 594€

Uvažujete o skutočne exotickej dovolenke? A čo tak vydať sa až do ďalekého Tichého oceánu, na súostrovie Mariany na ostrov Guam? Máme tu pre vás letenky vďaka ktorým navštívite tento vzdialený ostrov a počas cesty si spravíte výlet aj do Amsterdamu a do Taipei na Taiwane. To všetko s letenkami za 594€!

Strojcom všetkého je zaujímavá ponuka spoločnosti China Airlines na lety z Amsterdamu na Guam za 499€. Tá patrí k tým lepším leteckým spoločnostiam, ktoré na trhu máme. Umiestnila sa v TOP40 leteckých spoločností na priečkach spolu so spoločnosťami ako Delta Airlines či Aeroflot.

Termíny na lety z Amsterdamu na Guam sú dostupné od marca do mája 2017. Treba podotknúť, že ide podľa mnohých o najlepšie obdobie v akom máte možnosť Guam navštíviť. 

Lety sú s jedným prestupom v Taipei pričom na ceste tam je tento prestup dlhší. Do Taiwanu ale nepotrebujeme žiadne víza, čo znamená, že počas 17 hodinového prestupu máte možnosť navštíviť Taipei

Do Amsterdamu sa potom dostanete veľmi lacno so spoločnosťou EasyJet. Ak sa zoberiete napríklad štvorica, za spiatočný let bez batožiny vás cesta do Amsterdamu a späť bude stáť okolo 53€, s podpalubnou batožinou okolo 95€. 

Na trase Viedeň – Amsterdam môžete s EasyJet letieť napríklad 18.4-4.5.2017. Na Guam z Amsterdamu potom 20.4-2.5.2017

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Amsterdam
Guam
499€
marec – máj 2017
Viedeň
Amsterdam
od 53€
marec – máj 2017

Ubytovanie

Cena ubytovania na Guam-e začína na 30-35€/osoba/noc. Je to síce vyššia suma ako inde, no pri takejto destinácii sa niet čomu čudovať. Na druhej strane to nie je zase až taká veľká „pálka“.

Ubytovanie na Guam-e a v Taipei hľadajte cez HotelsCombined.com. Porovná vám ceny jednotlivých zariadení a dostanete najlepšiu možnú sumu.

Pri Amsterdame sa viac oplatí hľadať cez miestnych na Airbnb.com, kde sú ceny o niečo nižšie ako pri klasických hoteloch.

Naviac ak ešte na Airbnb nie si, zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo. Len za to, že sa zaregistruješ.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Guam

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)