GRUZÍNSKO: Kutaisi s letenkami od 53€

Gruzínsko, krajina

Gruzínsko patrí k jednej z mála ázijských destinácii do ktorých maďarská nízkonákladová spoločnosť WizzAir lieta. Ak by si mal chuť spoznať túto mnohými ešte neobjavenú krajinu bez veľkého množstva turistov, máme tu pre teba letenky, ktorých cena začína už na 53€ za spiatočný let!

Za takúto čiastku môžeš nakupovať letenky WizzAir-u ak si členom Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena leteniek pre teba začína na 66€ pri odlete z Katovíc a 77€ pri odlete z Budapešti. Stále je to však veľmi pekná cena oproti tomu, čo ponúkajú ostatné letecké spoločnosti. Členstvo si však určite kúp. Pre dvojicu stojí iba 30€ a dá sa na tom pekne ušetriť. Viac si o WDC môžeš prečítať v tomto článku.

Pri Katoviciach sú najlacnejšie termíny dostupné na apríl 2017 – pokojne aj v last minute termínoch. Ak teda najbližšie dni a týždne nemáš čo robiť, toto môže byť jedna z volieb. 

Pri letoch z Budapešti potom najlacnejšie letenky nájdeš s odletom od mája 2017.

Kompletný kalendár termínov si môžeš pozrieť na tejto stránke WizzAir-u – či už s cenami pre členov alebo nečlenov Wizz Discount Club.

Zobrať si so sebou môžeš 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg. Členovia WDC majú zľavy aj na dodatočne dokúpenú batožinu.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Kutaisi
od 53€
12-20.4.2017
Budapešť
Kutaisi
od 58€
15-20.5.2017

Tip na ubytovanie

V Kutaisi môžeš skúsiť napríklad Star Hostel. Má dosť slušné hodnotenia a za 8 nocí tu zaplatíte dvaja iba 74€ – 37€/osoba, 4,6€/osoba/noc. 

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Kutaisi

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)