FRANCÚZSKO: Paríž počas júla za 46€

výhľad na Paríž
Paríž - By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Nedávno sme písali o lacných letenkách do Paríža počas júna 2017. Dnes tu pre vás máme termín priamo počas letných prázdnin, kedy za spiatočné letenky do Paríža s odletom z Bratislavy zaplatíte iba 46€!

Za túto sumu je dostupný iba jediný termín v ktorom je za najnižšiu cenu dostupných už len niekoľko posledných leteniek. Preto ak máte o ne záujem, neváhajte príliš dlho.

Rátajte s tým, že sa letí na letisko Paris Beauvais, ktoré je od Paríža celkom vzdialené. Lístok z letiska do mesta a naspäť stojí 29€. S týmto nákladom pri plánovaní výletu treba rátať.

Čo sa týka batožiny, zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paríž
46€
napr. 4-8.7.2017

Tip na ubytovanie

Ak sa chcete ubytovať v centre Paríža, najlepšou možnosťou je využiť stránky Airbnb.com, kde nájdete zaujímavé ponuky miestnych.

Pri tejto ponuke zaplatíte napríklad za 4 noci 211€ – 105,5€/osoba, 26,3€/osoba/noc. Polohaje pritom skutočne veľmi dobrá v centre mesta. 

TIP: Ak nie si na Airbnb.com ešte zaregistrovaní, za ubytovanie môžeš zaplatiť ešte menej. Stačí sa registrovať cez tento odkaz a spoločnosť ti pripíše na účet vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Paríž

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?