flyDubai: Tanzánia z Bratislavy za 293€

letenky Tanzánia

Ak ste nestihli poslednú akciu flyDubai, kedy cena letov z Bratislavy do Dar Es Salaam bola iba 234€, máme tu pre vás ďalšiu atraktívnu akciu. Spoločnosť flyDubai momentálne ponúka lety z Bratislavy do Tanzánie už za 293€!

Na to, aby ste sa dostali na túto sumu, musíte byť zaregistrovaní v programe OPEN. Urobiť tak môžete na tejto stránke. Pri rezervácii potom musíte byť na stránkach flyDubai prihlásení. 

Dostupných je len minimum termínov:

Bratislava – Dar Es Salaam: 26,30.máj, 6.jún
Dar Es Salaam – Bratislava: 29.máj, 12.jún

V prípade záujmu odporúčame s rezerváciou nečakať príliš dlho. Je možné že pri takejto sume sa letenky za najnižšiu sumu vypredajú.

Prestupovať budete 1 krát v Dubaji. Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny do 7kg a podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dar Es Salaam
293€
napr. 30.5-12.6.2017

Ubytovanie

Tanzánia nie je zrovna low-cost destinácia. Aj kvôli tomu sa oplatí prejsť si čo najviac ponúk a nájsť zariadenia, ktoré vám budú cenovo vyhovovať. 

Na vyhľadanie väčšiny zariadení odporúčame využiť stránky HotelsCombined.com so širokou ponukou hotelov a hostelov.

Pre ponuky miestnych potom môžete skúsiť Airbnb.com. Ak v tejto službe ešte nie ste zaregistrovaní, spravte tak cez tento odkaz – získate vstupný bonus 15-35€ úplne zadarmo

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Dar Es Salaam

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Nezmeškaj najväčšie akcie

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.