Dubaj, Omán a Srí Lanka spolu za 483€!

Neradi ostávate pri svojich výletoch na jednom mieste? Pri dnešnej akcii máte možnosť spoznať rovno 3 zaujímavé miesta – Dubaj, Muscat a Srí Lanku s letenkami iba za 483€!

Gro tejto ponuky tvorí akciová ponuka spoločnosti Oman Air, ktorá nastavila cenu za let Dubaj – Colombo a späť s trojdňovou zástavkou v Muscate na ceste tam na cenu 257€! Stačí teda k tomu iba prihodiť výhodný spoj z okolia Slovenska a máme tu výborný trip za dobrú cenu.

Lety do Dubaja aktuálne nie sú nejak závratne lacno, každopádne pri odlete z Prahy zoženiete letenky spoločnosti Ukraine International Airlines za cenu 225€ čím sa dostaneme na konečnú čiastku, ktorú vidíte aj v nadpise.

Termíny Oman Air za najnižšiu cenu sú dostupné v termínoch od októbra do decembra 2016 a je si zatiaľ z čoho vyberať. 

Pri oboch spoločnostiach si so sebou môžete zobrať podpalubnú batožinu – pri Oman Air môže dokonca vážiť až 30kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Dubaj
225€
napr. 8-28.11.2016
Dubaj
Colombo
257€
október – december 2016

Počasie na Srí Lanke

Uvedené obdobie nepatrí k najpopulárnejším na návštevu Srí Lanky. Sprchne častejšie, ako by asi bolo žiadúce. Keď si budete vybrať termín, skúste ten na prelome novembra a decembra, kedy je najväčšia pravdepodobnosť, že vám aj matka príroda bude priať

Ubytovanie

Ešte pred kúpou by bolo asi fajn spočítať si, koľko vás celý tento výlet bude stáť. Prejdite si ponuky na webe Booking.com, kde nájdete obrovské množstvo ubytovacích zariadení. Hlavne však na Srí Lanke by nemal byť problém ubytovať sa lacno. Skúsiť môžete ešte portál Airbnb.com, v prípade, že nemáte problém s ubytovaním u miestnych.

letenky Dubajletenky Colombo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno