Dovolenka na KUBE – ostrov Cayo Coco s letenkami za 559€!

letenky z Viedne na Kubu

Čo tak si spraviť zimnú dovolenku na Kube? Máme tu pre vás tip na marcové letenky z Viedne na ostrov Cayo Coco už za 559€!

Letenky sú dostupné v jedinom termíne 13-26.3.2023. Ak teda uvažujete nad takouto dovolenkou, odporúčame dlho neváhať.

Prestupuje sa jedinýkrát v Toronte pri ceste tam, aj pri ceste naspäť. Pri ceste tam je však dlhý 18-hodinový prestup. Môžete si tak počas neho vybehnúť pozrieť aj samotné populárne kanadské mesto. Kanada už zrušila covidové podmienky vstupu. Nezabudnite však na elektronickú autorizáciu eTA(kanadský ekvivalent americkej ESTA), ktorá je povinná aj pri prestupe.

V základnej cene letenky je možnosť zobrať si so sebou príručnú batožinu. Ak by ste batožiny potrebovali viac, treba si ju dokúpiť.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Cayo Coco
559€
13-26.3.2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

My na rezerváciu využívame predovšetkým dva portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi ubytovacími portálmi. Ak je to všade viac menej podobné, tak rezervujeme najčastejšie cez booking.

Cestovné poistenie so zľavou 50%

Cestovné poistenie so zľavou 50% od AXA viete získať cez tento link.

Variant Excelent kryje liečebné náklady do 20 mil. €, zodpovednosť za škody na majetku do 125 000€poistenie batožiny do 1500€poistenie omeškania batožiny 200€ či Poistenie oneskorenia a zrušenia letu(o viac ako 6 hodín) – 20€/hod. Viac info na tejto stránke.

letenky z Viedne na Kubu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?