Dominikánska republika za 350€

Dominikánska republika, pláž

Nemáte čo najbližšie dobu robiť a radi by ste ich využili na nejaké to exotické cestovanie? A čo poviete na Dominikánsku republiku? Máme tu pre vás last minute ponuku charterových letov, kedy za spiatočnú letenku zaplatíte iba 350€!

To je suma, za ktorú bežne spiatočné letenky do Karibiku nekúpite ani náhodou. Aj u nás sa väčšina ponúk pohybuje s o 100€ vyššou cenovkou.

Dostupný je jediný kratší termín s odletom 13.10.2016 a letom späť 21.10.2016. To je asi jediná nevýhoda tejto ponuky. Pre niekoho to však môže byť ideálne.

Odlieta sa z letiska v Katoviciach. Zobrať si so sebou môžete aj príručnú aj podpalubnú batožinu a rezervácia prebieha na poľskom webe spoločnosti TUI. Rezerváciu však s pomocou prekladača hravo zvládnete.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Punta Cana
350€
13-21.10.2016

Tip na ubytovanie

Guesthouse Caribe Punta Cana – výborne hodnotené zariadenie so skvelou cenou 169€ na týždeň pre dvoch – 84€/osoba, 12€/osoba noc. Poteší aj poloha, ktorá nie je ďaleko od Punta Cana a len kúsok od pláže, ktorá je narozdiel od ostatných okolo verejná a skutočne si ju zamilujete. A keby aj nie, zariadenie ma aj pri takto nízkej cene svoj vlastný veľký bazén

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Punta Cana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno