Dominikánska republika z Nemecka od 325€!

pláž v Dominikánskej republike
By: Ben Kucinski - CC BY 2.0

Pre flexibilnejších cestovateľov, ktorí by v najbližšom období radi vycestovali do Dominikánskej republiky tu máme ponuku last minute leteniek z Kolína nad Rýnom do Punta Cana už od 325€!

Letenky od Eurowings môžete nakupovať na stránkach TUIfly, ktorá celkom pravidelne ponúka podobné ceny na letenky do Karibiku. 

Za najnižšiu cenu môžete nakupovať letenky v jedinom termíne – 21.5-8.6.2016. 

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu do 8 kg s maximálnymi rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm a podpalubnú batožinu do 23 kg. 

Rezervovať

Kolín nad Rýnom - Punta Cana od 325€(21.5.-8.6.2016)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Punta Cana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?