Dominikánska republika + Brusel s letenkami od 337€!

pláž v Dominikánskej republike
By: Ted Murphy - CC BY 2.0

Jedna z mnohých ďalších ponúk na lety v predprázdninovom období, ktorých tu určite najbližšie týždne uvidíte veľké množstvo. Tentokrát máte možnosť navštíviť obľúbenú Dominikánsku republiku so spoločnosťou JetAirFly a spolu s výletom do Bruselu za letenky zaplatíte iba 337€!

Upozorňujeme , že táto cena nezahŕňa administratívny poplatok, ktorý je 30€. Každopádne táto suma je fixovaná na jednu rezerváciu počas ktorej môžete zarezervovať aj niekoľko leteniek.Pre príklad, ak sa rozhodnete, že idete vo štvorici, na každú letenku pripadne 7,5€. 

Lety za 300€ z Dominikánskej republiky sú dostupné v pomerne veľkom množstve termínov počas mája a júna 2016. 

Na ceste Brusel – Punta Cana a späť si môžete jednu príručnú batožinu do 10 kg s maximálnymi rozmermi 55x40x20cm a podpalubnú batožinu do 20kg(viac na stránkach JetAirFly). 

Do Bruselu sa dá dostať pomerne jednoducho so spoločnosťou Ryanair. Najlacnejšie to je z Budapešti, každopádne za o niečo vyššiu sumu môžete letieť aj z Bratislavy či Krakova. Za najlacnejšie sumy u tejto spoločnosti však môžete letieť iba s príručnou batožinou, pričom podpalubná sa dá dokúpiť. Viac o tom píšeme na:
https://www.letenkyzababku.sk/ryanair-viete-ake-rozmery-a-vahu-ma-mat-batozina/

Kalendár termínov

Brusel - Punta Cana od 300€(napríklad 11.6-27.6)

Rezervovať

Budapešť - Brusel za 37€(10-29.jún 2016)

Rezervovať

Bratislava - Brusel za 56€(10-29.jún 2016)

Ubytovanie

Letenky už máte? Teraz je na rade ubytovanie. Ak viete, kde hľadať, bude to podobné ako s letenkami a zoženiete ho za skvelé ceny. My sme sa zhodli hlavne na dvoch portáloch, cez ktoré odporúčame rezervovať ubytovanie: 

Booking.com – jeden z najznámejších a najväčších webov, ktorý ponúka (nie len) lacné ubytovanie po celom svete. Vždy keď sa niekam vydáte, ponúkne vám obrovské množstvo ponúk, z ktorých si stačí len vybrať. Objavujú sa tu taktiež zľavy na dennej báze(desiatky % úplne bežne), pri mnohých zariadeniach je storno zdarma či platba až na hoteli. 

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Punta Cana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?