Decembrová Srí Lanka s letenkami za 292€!

Srí Lanka, krajina

Famózna Srí Lanka. Krajina, ktorá za posledné roky zažila obrovský „Boom“ a aktuálne patrí k TOP destináciám Ázie. Ak máte chuť stráviť Vianoce niekde v teple, Srí Lanka je voľbou, ktorá určite nesklame.

A naviac by ste asi len márne hľadali podobne exotickú destináciu s cenovkou 292€! Áno, presne za túto sumu sú aktuálne dostupné letenky do jej hlavného mesta – Colombo, s odletom z Varšavy.

Dostupný je jediný termín s odletom 17.12.2016, pričom letieť späť budete o 11 dní neskôr – 28.12.2016. 

Lety sú s jedným prestupom v Bahrajne. Poletíte s poľskou spoločnosťou Travel Service Polska Sp. z.o.o. Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej batožiny aj 1 kus podpalubnej batožiny s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Colombo
292€
17-28.12.2016

Ako sa dostať do Varšavy

Záleží dosť od toho odkiaľ sa potrebujete do Varšavy dostať. Z Bratislavy napríklad jazdí PolskiBus. V termíne 16-29.december za spiatočný lístok zaplatíte 37€. 

Využiť môžete aj Bla Bla Car, kde sa občas nájdu ponuky so zaujímavými cenami.

Ubytovanie

Na Srí Lanke určite neostanete na jednom mieste(alebo by ste minimálne nemali 😀 ). Preto vám odporúčania na konkrétne hotely dávať nejdete, no cien sa nebojte. Srí Lanka nie je nijak špeciálne drahá.

Ubytovanie si hľadajte na stránkach HotelsCombined.com, ktorý vám porovná ceny jednotlivých zariadení a získate tak najlepšiu dostupnú cenu.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Colombo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno