Cestujte naslepo! Akciové letenky iba za 66 €. Aj na Silvestra!

letenky po európe

Možno ste sa s tou to akciou už v minulosti stretli. Letecká spoločnosť Eurowings ponúka možnosť zakúpenia letenky naslepo. Takáto letenka stojí iba 66 € a kam poletíte sa dozviete až po zaplatení letenky. Máte na to odvahu? 

Ako to funguje?

  1. Prídete na stránku Eurowings – blind booking.
  2. Vyberiete odkiaľ chcete letieť. V našom prípade Viedeň.

blindbooking eurowings
3. V ďalšom kroku môžete za poplatok vylúčiť niektoré destinácie. 
Ak chcete niektorú z týchto destinácií vylúčiť z náhodného výberu, môžete tak urobiť za 5 € na osobu. Ak chcete teda vylúčiť napríklad Dusseldorf, Hamburg a Hanover, zaplatíte za náhodnú letenku plus 15 eur. Čiže 81 €. V našom prípade sme vylúčili za 10 € Birmingham a Kolín a platíme teda 76 €.blind booking eurowings vylucenie destinacii

4. Ďalej pokračujete ako pri klasickej letenke. Vyberiete počet pasažierov, môžete pridať za poplatok batožinu do podpalubia (30€ osoba/spiatočný let) alebo sa uskromniť s príručnou batožinou zdarma (max. rozmer 55 x 40 x 23cm, max. váha 8 kg).

Jediné čo sa nedozviete až kým si letenky nezakúpite je kam vlastne letíte. kam letime s eurowings naslepo

Letenka vám bude náhodne vybraná na vami zadaný dátum z miest: Barcelona, Birmingham, Kolín, Dortmund, Dusseldorf, Faro, Hamburg, Hanover, Londýn, Nice, Norimberg, Palma (Malorka), Pisa, Rím alebo Stuttgard.

Prejsť na výber letenky na slepo

TIP 1: Letenky si takto môžete zakúpiť aj na Silvestra za super cenu. Keďže tie silvestrovské sú zvyčajne drahšie. Ďalšou výhodou je, že nemusíte rouzmýšľať kde strávite Silvestra. Eurowings rozhodne za vás!

TIP 2: Darujte poukaz na letenku na slepo na Vianoce! Áno aj to sa dá. Ak neviete čo kúpiť pod stromček, garantujeme, že slepá letenka je určite originálny kúsok.

Jednoducho prejdite na stránku s darčekovými poukazmi, vyberte motív poukazu a zadajte sumu poukazu 66 € alebo 132 € ak má byť poukaz pre dvoch. darcekovy poukaz naslepo

Tak čo kam poletíte vy? Napíšte nám do komentárov 🙂

P.S.: Ak hľadáte zaujímavé tipy na darček, pozrite si náš článok: 10 tipov na darček

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.